Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitterGoogle+

Быть зорким душой.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Студентське життя
На крок ближче до майбутньої професії

DSCN4454Від теорії до практики. З кожним роком викладацький колектив кафедри наближує до практичного використання знань отриманих за часи навчання на інженерно- фізичному факультеті, тим самим доводячи, що наша майбутня професія важлива і необхідна для існування і розвитку литва в Україні.

Минулого року ми відвідали «Інтерпайп», а сьогодні вирушили до Кіровограду на заводи «Гідросила ГРУП» - найбільше підприємство по виробництву гідравлічних силових машин та компонентів гідросистем на території країн СНГ та «Червона зірка»,що спеціалізуеться на виготовленні посівної та грунтообробної техніки високого технологічного рівня.

DSCN4246Насправді, за один день побачити два настільки масштабних підприємста, дійсно, неймовірно.

Величезні склади с шихтовими матеріалами, ливарні цехи, що працюють безперервно, хімічні лабараторії,., а особливо роботи, які повністю автоматизовано керують процесом лиття під тиском він першої до останньої операції, а людина, лише дістає готову деталь.

Незважаючи на масштаби та характер виробництва, обидва заводи мають відмінній стан чистоти, мінімальне пиловиділення, добре облаштовану вентиляційну систему. Також, досить цікавий факт, що конференц зала та офіси мають величезні вікна, що виходять на головний ливарний цех щоб увесь робочий колектив безперервно був присутній в атмосфері ливарного виробництва.

DSCN4252Цікавим завершенням, і, можна сказати, демонстрацією побаченого, було відвідування ярмарки сільхозтехніки, де було продемонстровано і виставлено на продаж готовий продукт заводу «Червона зірка» та інших закордонних підприємств.

І звичайно студенти поділилися своїми найкращими враженнями від поїздки:

Візеренко Максим:

«Незважаючи на 10 годин у дорозі, заводи «Гідросила» та «Червона зірка» вразили своїми масштабами, та технологією виробництва. Досить цікаво було побачити способи заливання алюмінію та робота для лиття під тиском. Дякую за пізнавальну екскурсію.»

DSCN4277Студенець Богдан:

«Велике враження склала лабараторія для дослідження и контролю якості металу. Все атоматизовано та доступне у використанні. У нас була нагода спробувати самим провести хімічній аналіз алюмінієвого сплаву, дійсно дуже цікаво, побачити те, про що розповідали на лекціях»

Дегерменджи Настя:

«Під час екскурсії нам довго розповідали про технологію та спосіб виробництва тих чи інших деталей, про іх контроль якості та застосування, але коли ми потрапили на ярмарку сільськогосподарської техніки, зовсім по-іншому зрозуміли всю важливість і необхідність таких заводів, я «Гідросила» та «Червона зірка.»

DSCN4429Багі Йожеф:

«Я в захваті від побаченого. Поспілкувавшись с працівниками обох підприємств, я не пошкодував про обрану спеціальність, адже кожен, від ливарника до головного технолога, розповів про любов та зацікавленість до своєї роботи.»

Від імені всіх студентів, висловлюю подяку керівництву кафедри ЛВЧКМ за цікаву і пізнавальну екскурсію!

Сальченко Вікторія, ФЛ-32

 
Враження про ливарний завод Інтерпайп

 
    image 4Нарешті ми дочекались. Довгообіцяна екскурсія на справжній ливарний завод відбулася!  
    Від імені всіх студентів можу сказати, що це неймовірно. Одна справа, коли ти відвідуеш всі пари, сумлінно вивчаеш дисципліни, які є невід'ємною складовою твоєї майбутньої професії, уважно слухаєш викладачів, поглинаєш їх професійний  та життєвий досвід, та це все теорія, якою б цікавою вона не була. Зовсім інша справа, коли ти все бачиш своїми очима.
    imageМова йде про "Interpipe steel". Це найсучасніший ливарний завод на території України, відкритий у 2012 році. Оснащений власною електричною підстанцією, новітніми очистними системами, навіть арт проектами на території підприємства. Основною діяльністю  є виробництво, шляхом литва, заготівок для труб різного призначення.
    Коли бачиш готовий продук, навіть уявити не можешь яке обладнання застосовують, скільки людей контролюють сам процес роботи та  його якість.
    А насправді, це величезні цехи, оснащені італійським  ливарним обладнанням "Danieli": дугова сталеплавильна піч ( місткістю 186 тонн, кількість плавок в добу-27, температура електродуги -7000-7500^С), двухпозиційна установка піч-ковш ( місткість-160т, швидкість нагріву металу 4,7 ^С/мин, тривалість плавки 30-50 мин), кристалізатори та інші пристрої.
    Ще одною позивною та приємною характеристикою є те, що загальний штат співробітників складає всього 300 осіб, що говорить про те, що такий, здавалося б, трудомісткий, масштабний та відповідальний процес виконується максимально автоматизовано.
    Також, вразило те що чистота на підприємстві на найвищому рівні, хоча сам вид діяльності досить брудний, та супроводжується великим виділенням пилу.
    Отже, відвідавши " Interpipe steel", кожен з нас був дійсно вражений та відкрив для себе нове вікно на зустріч до своєї майбутної професії.
    Висловлюємо велику подяку керівництву нашої кафедри (ЛВЧКМ) за організацію такої цікавої та корисної ексрурсії!

image 6image 1image 2 image 5   

Сальченко Вікторія, ФЛ-32

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©

Розробка: shevchuk.ua