Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

Принимать вещи такими, какие они есть.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Студенты КПИ на ПАО "Червона зирка"
Від поїздки на підприємства невеличкого обласного міста більшість не очікувала нічого приємного. Тим паче, що виснажлива дорога не залишила майже ні в кого сил та ентузіазму. Але все змінилося після перших хвилин прибування на першому підприємстві холдингу «Гідросила». Молоді, творчі екскурсоводи показали перспективне підприємство, оснащене новітнім обладнанням та устаткуванням, яке вже співпрацює не тільки з країнами СНД, але і виходе на ринки Європи. Підприємство чисте та доглянуте,усюди автомати, лінії та прилади. Але найбільше враження на ливарників справили машини лиття під тиском, всі принципи її роботи студенти бачили тільки на сторінках підручників та на плакатах під час лекцій. Також вразило кокільне литво і загальна чистота, що підтримується на всіх етапах виробництва (фотогалерея). Стомлені, але вражені ми попрямували на наступний завод холдингу «Червона Зірка», який зустрів своєю привітністю та смачним обідом. Чітко вивірена програма з наступним оглядом та екскурсією з одним з керівників виробництва він провів, під світлом прожекторів місцевого телебачення, екскурсію демонструючи сільськогосподарську техніку, виробництва даного заводу. Побачивши і почувши про багатогранність продукції заводу, всі попрямували по ділянках заводу. Старий ливарний цех засмутив своєю сірістю і неблагополучним видом. У найближчі місяці Кіровоград очікує офіційний старт відразу двох нових виробництв на базі заводу «Червона зірка», для яких вже шукають висококваліфіковані кадри. Минулої п'ятниці підприємство відвідали декан, провідні викладачі і близько шести десятків студентів старших курсів інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ», стабільно займає лідерські позиції в рейтингах українських вузів в останні роки.

Майбутні ливарники, плавильники, термісти відвідали з екскурсією в тому числі новий ливарний завод «Металіт», офіційний пуск якого запланований на кінець квітня. Для професіонала така можливість унікальна, сучасне датське обладнання, здатне забезпечити повний цикл виробництва високоточної чавунного лиття в обсягах до 8000 тонн, не має аналогів в Україні.
Новий же ливарний цех (поки не зданий в експлуатацію) вражав своєю громіздкістю та майбутніми перспективами. Під враженнями від підприємств і стомлені ми провели конференцію з керівництвом заводу. Натхненні вступним словом декана студенти кинулися з десятком питань. Після ми вирушили до столиці з масою вражень і перспектив, а головне з упевненим поглядом на світле майбутнє ливарного виробництва.

"Гидросилу" посетили будущие инженеры

http://uc.kr.ua/dvazavoda/

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©