166. Один враг – много, тысяча друзей – мало. (Рудаки)

Виробництво виливків із чавуну

Чавунне литво: Метод. вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів напрямів"Ливарне виробництво" та “Металургія” / Уклад. Л.М. Сиропоршнєв, М.А. Фесенко, О.А. Чайковський, К.В.Фесенко – К.: ІВЦ “Політехніка”,2015. – 37 с.

Гриф надано
Методичною радою ІФФ
(Протокол №06/15 від 10.06.15)

Мета лабораторних робіт з дисципліни «Виробництво виливків із чавуну» та розділу "Чавунне литво" дисципліни “Чавунне, сталеве та кольорове литво”_ розвинути у студентів навички прийняття самостійних рішень в умовах, наближених до реальної виробничої діяльності інженера-технолога чавуноливарного цеху.
У методичних вказівках сформульована мета кожного лабораторного заняття та наведена стисла теоретична інформація за темою роботи. Сформульовані загальні вказівки до проведення послідовних операцій  виконання роботи, аналізу та оформлення її результатів.

Лабораторна робота №1

Лабораторна робота №2