Успеть закончить говорить раньше, чем словами завладеет глупость.

Imagine Cup 2016 розпочинається. Розвивай навички програмування - Змагайся - Вигравай.

Вітаємо!

Літні канікули закінчились і прийшов час повернутися до навчання. Тому, починай слідкувати за новим сезоном Imagine Cup 2016 та щонайшвидше готуватися до змагання. Немає значення, скільки тобі років і який в тебе рівень підготовки- з Imagine Cup в тебе є багато можливостей грати та вигравати!

Зареєструйся сьогодні!

А ще не забудь перевірити наші Завдання і Ресурси, які ми підготували для тебе цього року:

Hello Cloud Challenge. Щомісяця один студен виграє 1000$! З безкоштовною пропозицією від Azure ти можеш розгортати веб-сайти і веб-додатки у хмарі та не перейматися через часові обмеження чи непередбачені витрати. Зроби безкоштовну підписку на Microsoft Azure (жодна кредитна картка не потрібна). Ознайомся із нашим Довідником і починай.

The Big Idea Challenges. Онлайн змагання, які допоможуть тобі перетворити ідею твого проекту у реальність.

Imagine Cup EARTH. Програмуй ігри, симуляції або історії, пов’язані з науками про Землю та діяльністю, якою щодня займаються NASA та інші вчені. 18 переможців розділять призи на суму 36000$!

Building Your Student Startup. Онлайн курс, в межах якого ти ознайомишся із стратегією розвитку продукту від ідеї до ринку; дізнаєшся, що таке конкурентний аналіз та бізнес моделі.

Пам’ятай: мрій про велике та програмуй з насолодою!

Поділись з друзями: Facebook Twitter Twitter

З повагою,