Идти впереди своего времени.

Міжнародна наукова конференція "Матеріали для роботи в екстремальних умовах – 7"

Шановні колеги!

30 листопада – 2 грудня у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбудетьсяМіжнароднанаукова конференція"Матеріали для роботи векстремальних умовах – 7"

Проблематика конференції

Секція 1. Композиційні армовані та порошкові матеріали;
Секція 2. Поліфункціональні покриття та інженерія поверхні;
Секція 3. Матеріали закристалізовані із розплаву;
Секція 4. Інформаційне забезпечення наукових досліджень у матеріалознавстві;
Секція 5. Комп’ютерне моделювання металургійних процесів;
Секція 6. Наноматеріали та нанотехнології.
Секція7.Методика підготовки спеціалістів для функціонального матеріалознавства

Вся інформація в прикріпленому файлі.

Чекаємо ваші матеріали на конференцію!

Програма FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): cтипендії для молодих викладачів та дослідників

Шановні колеги,

ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ПРОГРАМУ FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): CТИПЕНДІЇ ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ ПРОДОВЖЕНО ДО 6 ЛИСТОПАДА ВКЛЮЧНО.

ДО 6 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ Офіс Програми ім.Фулбрайта приймає конкурсні заявки на програму FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): СТИПЕНДІЇ ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ: HTTP://WWW.FULBRIGHT.ORG.UA/UK/PAGES/35/FACULTY.HTML [1]

У КОНКУРСІ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ ОСОБИ ВІКОМ ДО 40 РОКІВ З ДВОРІЧНИМ ПРОФЕСІЙНИМ ДОСВІДОМ: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Програма надає можливість проведення досліджень в університетах США тривалістю ВІД ШЕСТИ ДО ДЕВ'ЯТИ МІСЯЦІВ. Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними адбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. ПРОГРАМА НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.

До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.

Часу на підготовку мало, якщо хтось вперше дізнався про Фулбрайт. Якщо ж Ви знаєте колег, які готувалися до подання на програму, але не наважувалися, або з якихось причин не встигали подати документи минулого року, порадьте їм зробити це саме зараз.

Звертаємо Вашу увагу на те, що МИ НЕ ВІДДАЄМО ПЕРЕВАГУ ЛИШЕ УНІВЕРСИТЕТСЬКИМ ВИКЛАДАЧАМ. У програмі FRDP можуть брати участь адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; спеціалісти у сфері управління; працівники громадських організацій (НДО). На сторінках "Вісників" можна побачити, що сфера професійної діяльності наших випускників є ширшою, ніж викладання або дослідницька робота: HTTP://WWW.FULBRIGHT.ORG.UA/UK/PAGES/57/LIBRARY.HTML [2]

До дедлайну залишився лише тиждень, Але ми зможемо відповісти на всі запитання тих, хто вирішить подаватись на програму і потребуватиме додаткових роз'яснень або уточнень. Просимо надсилати запитання на електронні адреси координаторів програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З повагою,
Інна Бариш
INNA BARYSH
Deputy Director
Program Officer, Student/FFDP Programs
Institute of International Education • Kyiv Office
20 Esplanadna Street • Suite 904
Kyiv, Ukraine 01001
Tel +38(044)287-0777

УВАГА! Ректорський контроль.

Для студентів 4 курсу (ФЛ-41, ФЛ-42)  25 жовтня 2017 р. – ауд. 103-7, з 16:15 по 18:00 буде проводиться 23 тур ректорського контролю знань. Його проводить Центр тестування та моніторингу знань.

При виникненні додаткових питань, прохання студентам звертатись до відповідального за ректорський контроль на кафедр доц. ЛотогоР.В. або до своїх кураторів груп.

Явка студентів обов'язкова.

Графік захисту переддипломної практиками студента 6 курсу

Графік складання заліків студентами VІ курсу гр. ФЛ-61с, ФЛ-62с та ФЛ-з61з переддипломної практики ОКР спеціаліст

Склад комісії

Дата, час та місце складання заліку

27.10 п’ятниця

Оніщук А.І.
Голіней М.М.

Залік із переддипломної практики

Залік приймається за наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Додатків до звіту у вигляді заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками, виробничої програми цеху, креслень плану цеха та його ділянок, креслення виливка з елементами ливарної технології і т. п.

3. Підпису Шейко О.І. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету.

4. Підпису Лютого Р.В. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики на двох мовах (українською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом з прізвищем та назвою звіту ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

6. Методички з програмою переддипломної практики.

7. Відомість з заліку здається до деканату у вівторок 31.10.2017 р.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>