188. Говори правду и тогда не придется ничего запоминать. (М.Твен)

лекція Професора Школи Хімії м. Лілль (Франція) Жана Бернара Вогта

Шановні колеги!

23.05.2019 року (в цей четвер) о 10.25 в аудиторії № 203-9 відбудеться відкрита лекція Професора Школи Хімії м. Лілль (Франція) Жана Бернара Вогта на тему “Втомна поведінка матеріалів” в рамках академічного обміну Staff for Teaching програми Erasmus+ KA1.

Мова лекції - англійська
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ. (студенти, аспіранти, викладачі і співробітники)

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51 з переддипломної практики

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51

з переддипломної практики

Склад комісії Дата, час та місце складання заліку

23.05четвер

ауд. 405-9

доц. Гурія І.М.

проф. Затуловський А.С.

ас. Лук’яненко І.В.

доц. Лютий Р.В.

доц. Самарай В.П.

доц. Фесенко М.А.

доц. Ямшинський М.М.

Баннікова Є.С.,

Бичков В.А.,

Живцов В.А.,

Згоранець О.В.,

Кирилков Р.В.,

Потапенко О.А.,

Сидоренко А.С.,

Халявкін А.А.,

Шевчун Д.Ю.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками.

3. Підпису Фесенка М.А. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету (для тих студентів, які не планують продовжувати навчання в магістратурі).

4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім’я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики на трьох мовах (українською, англійською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту).

6. Методички з програмою переддипломної практики.

З Днем Перемоги!

peremoga2019

Вітаємо з Великоднем!

Подовжено конкурс до КУ Льовен за програмою "Еразмус +" до 19 квітня

Подовжено конкурс до КУ Льовен за програмою "Еразмус +" до  19 квітня.

Є вільні місяц для магістрів, аспірантів та викладачів (всі деталі та реєстрація: http://mobilnist.kpi.ua/ku-leuven/)

Додаткова інформація для студентів та аспірантів:
для отримання сертифікату, що підтверджує рівень знань англійської мови, потрібно попередньо (бажано сьогодні, 17.04) зареєструватися на тестування, яке відбудеться 18 квітня.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>