144. Тот, кто хочет, делает больше, чем тот, кто может. (Г.Мурей)

jvl

Шановні абітурієнти, під час вибору своєї професії пам'ятаєте, що всі спеціальності хороші, головне – бути затребуваним фахівцем і підходити до навчання і роботи творчо. Саме творчий підхід до вибраної справи допомагає стати висококваліфікованими фахівцями і майстрами своєї справи. Адже правильний вибір професії надалі визначає роботу, матеріальний стан і долю людини. Стати успішним фахівцем, творчою особою, щасливою людиною тобі, абітурієнт, допоможуть на кафедрі ливарного виробництва чорних і кольорових металів.

Хороша наукова і постійно обновляється лабораторна база, високий рівень професорсько-викладацького складу, сучасні технології навчання дозволяють готувати на кафедрі висококваліфікованих бакалаврів і магістрів. У аспірантурі щорічно навчається більше десяти наших випускників, що захистили магістерську випускну роботу.

Одержані в період навчання знання, уміння і навички в різних областях науки, техніки і комп'ютерних технологій, а також унікальна можливість паралельного вивчення інших (економічних) спеціальностей дозволяють нашим випускникам успішно конкурувати на ринку праці, мають перевагу у виборі місця роботи.

Для іногородніх студентів гарантоване місце в гуртожитку.

Для тих, хто по яких або причинам не може навчатися на денному відділенні, є заочна форма навчання.

Випускники кафедри ЛВЧКМ можуть стати:

• керівниками виробництва, оснащеного комп'ютерними системами управління технологічними процесами;
  • фахівцями з комп'ютерного проектування і моделювання технологічних процесів і устатковання ливарного виробництва;
  • інженерами з контролю якості;
  • інженерами по управлінню виробництвом.
  • інженерами-технологами ливарного виробництва;
  • фахівцями з ювелірного і художнього литва.

Перелік дисциплін

Детально...