121. Мы все чувствительны к комплементам. (А.Линкольн)

Підготовчі курси

Інженерно-фізичний факультет (ІФФ) та Інститут моніторингу якості освіти (ІМЯО) НТУУ «КПІ» склали угоду про співпрацю, яка включає організацію роботи підготовчих курсів на базі ФДП НТУУ «КПІ», спрямованої на приведення рівня знань слухачів з математики та фізики до вимог університетських програм та програм ЗНО. Навчальні дисципліни будуть викладатися по унікальній методиці Фізико-математичного ліцею Ігнатенко В.А. (ФМЛІ)  http://fmli.net/com/.
Навчання на підготовчих курсах підвищить рівень знань з фундаментальних дисциплін до рівня вимог факультету та ЗНО.
По закінченню підготовчих курсів проводиться підсумкова атестація, яку здійснює Центр тестування та моніторингу знань (ЦТМЗ) НТУУ «КПІ», при вступі на інженерно-технічні напрямки підготовки. Слухачам додаються додаткові бали (згідно умов прийому до ВНЗ України).

ФАКУЛЬТЕТ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ (ФДП) НТУУ «КПІ» ЗАПРОШУЄ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

ФОРМИ НАВЧАННЯ:

ЕКСТЕРНАТ  (очно – заочна форма)
Форма дистанційного навчання, яка здійснює гнучке поєднання очної та заочної форм і надає можливість підготовки незалежно від місця проживання слухача  (щосуботи з 16:00 до 19:00)

ВЕЧІРНІ КУРСИ (тричі на тиждень з 16:00 до 19:00)

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ:

7 місяців (для учнів 11-х класів – однорічний цикл підготовки)
    14 місяців (для учнів 10-х класів – дворічний цикл підготовки)

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ: ВЕРЕСЕНЬ – ЖОВТЕНЬ поточного року Навчання платне

НАВЧАННЯ НА ПІДГОТОВЧИХ КУРСАХ ВКЛЮЧАЄ:

Підвищення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог факультетів та інститутів Університету;
    Поглиблену підготовку слухачів ЗНО;
    Професійну орієнтацію слухачів в рамках Програми «Майбутнє України»

Унікальне методичне та програмне забезпечення роботи підготовчих курсів дозволяє оптимально синхронізувати протягом навчального року два взаємопов’язаних процеси: приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до вимог університетських програм та поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Щороку студентами НТУУ «КПІ» стає близько 96% слухачів ФДП НТУУ «КПІ»!

За більш детальною інформацією звертатись:

Доуніверситетська пiдготовка в НТУУ "КПІ"
Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 129,
Телефони для довідок: